O firmie

Jesteśmy na rynku już ponad 25 lat.

Nasze produkty towarzyszą Wam podczas imprez, spotkań towarzyskich a także w trakcie codziennego życia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonałej znajomości branży i oczekiwań klientów możemy pochwalić się wyjątkową ofertą dobrze znanych i cenionych produktów oraz nowościami które są zgodnych z trendami rynkowymi.

Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości innowacyjnych napojów, które wzbogacają codzienne życie konsumentów.

Naszą ambicją jest być rozpoznawalną marką na całym świecie.

Nasze wartości to:

  • innowacja,
  • pasja,
  • poszukiwanie doskonałości,
  • najlepsza jakość,
  • współpraca.

Ogłoszenie o przyjęciu planu ze strony Zbyszko Bojanowicz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo – akcyjna

„Jedyny komplementariusz spółki pod firmą Zbyszko Bojanowicz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo – akcyjna z siedzibą w Białobrzegach, przy ul. Kościelnej 85A, 26-800 Białobrzegi, wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000319439, NIP: 7981456943, REGON: 141674806 (dalej jako „Spółka Przejmowana”)  ogłasza poprzez udostępnienie do publicznej wiadomości, że w dniu 29 sierpnia 2019 r. został uzgodniony, przyjęty i podpisany Plan Połączenia Spółki Przejmowanej ze spółką pod firmą Zbyszko Company Spółka akcyjna z siedzibą w Radomiu jako Spółką Przejmującą o treści jak w załączniku.”

Załącznik