Naszą misją jest:

dostarczanie wysokiej jakości innowacyjnych napojów, które codziennie wzbogacają życie konsumentów

Naszą ambicją jest:

być marką rozpoznawalną na całym świecie.

Nasze wartości:

innowacja

pasja

kreatywność

najwyższa jakość

współpraca

Nasze produkty towarzyszą Wam podczas imprez, spotkań towarzyskich a także w trakcie codziennego życia. Trzymając w ręku butelkę naszego napoju wielu z Was zastanawia się, jak on powstaje, jak trafia do butelki oraz jaką drogę musi pokonać, by znaleźć się w Waszych rękach…

Od małej preformy zaczynamy naszą podróż.
Wkrótce preforma trafia do formy o kształcie butelki, gdzie zostaje rozdmuchana i staje się pełnowymiarową butelką. Proces formowania odbywa się przy ciśnieniu 25 barów z maksymalną prędkością 12 butelek na sekundę!
Następnie przygotowany według autorskiej receptury napój, w sterylnych warunkach wędruje do butelek. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii dozowania naturalnych składników, produkt zachowuje zawsze ten sam smak. Cały proces rozlewu odbywa się z wydajnością 70 000 L na godzinę. Ponadto jest w pełni zautomatyzowany i monitorowany przez system czujników i kamer.
Kolejnym etapem jest zakręcanie produktu. Magnetyczne głowice działające z siłą 1,8 Nm gwarantują prawidłowe zamknięcie butelki. Następnie drukarką laserową wypalany jest na butelce termin przydatności do spożycia.
Po zakręceniu, każda z butelek jest etykietowana. Etykieciarka, przypominająca karuzelę pędzi z prędkością do 45 000 butelek na godzinę.
Napoje za pośrednictwem naziemnych przenośników transportowane są do maszyny pakującej w zgrzewki.
Produkty owijane są folią termokurczliwą w 6-cio paki, które w dalszej obróbce pod wpływem ciepłego powietrza o temperaturze 180 ⁰C obkurczają się do kształtu finalnych zgrzewek.
Gotowe zgrzewki wędrują do aplikatora uchwytów.
Zgrzewki otrzymują paski, pełniące funkcję rączek ułatwiających przenoszenie ich ze sklepu do domu.
Później za pośrednictwem przenośników automatycznych transportowane są do sekcji pakowania zbiorczego.
Tam dają swój popis roboty, które zręcznie układają zgrzewki na warstwy z prędkością 120 palet na godzinę.
Po ułożeniu, całość jest unieruchamiana folią stretch, która zabezpiecza napoje i zapewnia bezpieczny transport. Naklejana jest również etykieta logistyczna zawierająca informacje o produkcie na opakowaniu zbiorczym.
Odpowiednio zapakowane palety z produktem, za pomocą windy umieszczane są na przenośnikach automatycznych i transportowane do magazynu wyrobu gotowego.
Inteligentny system magazynowy odczytuje kod z etykiety logistycznej i decyduje w którym miejscu na magazynie umieścić daną paletę.
Cały proces magazynowania nadzorowany jest oczywiście przez człowieka. Tu przydzielane są również zlecenia załadunku.
Wydawaniem towaru do załadunku zajmuje się komputer. To on po otrzymaniu numeru zamówienia z działu sprzedaży, automatycznie przygotowuje i transportuje towar w wyznaczone miejsce do wysyłki, według zasady FIFO.
Na koniec trzeba tylko jeszcze umieścić przygotowany towar na samochodzie, który dostarczy produkt do hurtowni i sklepów, by mógł trafić w Wasze ręce.
Teraz już wiecie, że napój, który pijecie to godna zaufania najwyższa jakość, oparta o najnowocześniejsze technologie. Smacznego!

Obejrzyj naszą ostatnią
reklamę telewizyjną >>

W waszych napojach bardzo dobrze dobrana jest receptura, smakują idealnie.

Niezastąpione napoje podczas grilla i innych imprez!

Polo Cockta to mój smak.

Wasze napoje rzeczywiście gaszą pragnienie i jak smakują …

Pełny, wyrazisty smak owoców tylko od Zbyszko.

3 grejpfruty, mój ulubiony napój.

Lubię was!

Wasze napoje towarzyszą nam przy wspólnych obiadach od lat.

Veroni Mineral, to moja ulubiona woda.