Aktualności

Veroni active Natural Energy Drink

Do portfolio Marki Veroni active dołącza Natural Energy Drink, napój energetyczny o całkowicie naturalnym składzie. Produkt zawiera 140mg naturalnej kofeiny z ziaren zielonej kawy i guarany, przez co błyskawicznie dodaje energii do działania.

Więcej

Konkurs konsumencki #DZIKOzROKO

4 listopada marka ROKO just fruit rozpoczyna konkurs konsumencki #DZIKOZROKO. Aby wziąć udział należy kupić dowolny napój ROKO, zrobić zdjęcie/nagrać film z produktem, a następnie umieścić na stronie internetowej lub facebooku z użyciem #DZIKOZROKO.

Więcej

Nowy Vitamin Water L-Karnityna

W związku z obowiązującymi trendami, a także wychodząc naprzeciw potrzebom naszych konsumentów, Veroni active Vitamin Water wprowadza trzeci smak – Veroni active Vitamin Water z L-karnityną.

Więcej

Napoje funkcjonalne Veroni active z ambasadorami

Zbyszko Company S.A. wprowadziło na rynek napoje funkcjonalne Veroni active w kompletnie nowej odsłonie. Na zmienionych etykietach produktów Veroni active Hydration, Energy i Sport pojawił się wizerunek nowych ambasadorów marki – Sylwii i Akopa Szostaków, znanych trenerów personalnych.

Więcej

Nowa odsłona kultowych trójek!

Obserwując trendy rynkowe jak i potrzeby konsumentów napojów gazowanych na rynku Polskim firma Zbyszko Company wprowadza do swojej oferty dobrze znane i lubiane napoje gazowane 3 owoce w pojemności 1,5 L.

Więcej

ROKO just fruit w nowej odsłonie!

Napój ROKO just fruit pojawił się na półkach w zupełnie nowej, jeszcze bardziej odlotowej odsłonie. Obecna grafika bazuje na nowoczesnym i dynamicznym połączeniu wizerunku zwierząt ze zdjęciami owoców, tworząc wizję oryginalnego smaku, przepełnionego energią natury!

Więcej